Sezóna mladých hasičů

Soutěžní sezóna mladých hasičů je v plném proudu,nejen, že se účastní Moravskoslezské ligy, ale rovněž se účastní  pohárových soutěží v blízkém okolí.

Po 11. kole MSL MH jsou mladší žáci na předposledním 17. místě s 96 body. Drží se statečně, útoky běží místo v sedmi pouze v pěti členech a klobouk dolů, časy jsou kolem 20 sekund. Starší žáci jsou na tom  lépe, se 122 body jsou na 10. místě. I tady překonáváme různé překážky, jako zlomené prsty a jiné úrazy. V letošním roce přibyla do ligy i kategorie dorostu, kde prozatím držíme 3 pozici se ztrátou 2 bodů na druhé místo. V pohárových soutěžích se nám daří víc,byli jsme na noční soutěži ve Vyšních Lhotách, kde mladší žáci obsadili 7. místo a starší místo 13. Dále jsme zavítali na Ostravici, do Janovic, do Frýdlantu, do Trojanovic.V Trojanovicích zabodovali jak starší,tak družstvo dorostu, obě skončily na bronzové příčce. Mladší nakonec šestí. Na Ostravici se na stupínek vítězů postavilo družstvo dorostu a získalo stříbro. V Janovicích a ve Frýdlantě získali krásné 1. místo.

Všem dětem přeji krásné prázdniny a uvidíme se na konci srpna, kdy nám zase začínají soutěže a to noční Oprechtice, a dále další kola MSL MH , a to 8.9.2018 od 12:30 hod. i u nás na Lubně.

Všechny srdečně zveme, přijďte nás povzbudit !!! :)