Prázdniny mladých hasičů z Lubna

Mladí lubenští hasiči nepolevili ani o prázdninách a skoro každý víkend se zúčastnili nějaké pohárové soutěže v požárním sportu. První víkend zavítali do Nýdku, kde starší žáci obsadili 1. místo a mladší žáci místo druhé. V Místku Bahno se obě družstva radovala z první příčky. Další víkend jsme vyrazili na Hukvaldy, starší žáci zabodovali a byli první a mladší žáci skončili na krásném druhém místě. Ten den jsme ještě jeli do Raškovic, kde se starší žáci opět postavili na stupně vítězů a byli druzí. V půlce srpna jsme se mohli vrátit trénovat na hřiště, kde pro hasiče město Frýdlant nad Ostravicí postavilo domeček, za což jim moc děkujeme. I nadále se budeme snažit podávat co nejlepší výkony, ale bez trochy štěstíčka to nejde. Proto nám drže pěsti, před sebou toho máme ještě hodně. Tímto bychom Vás všechny rádi pozvali na soutěž mladých hasičů konanou 9.9.2017 od 13 hodiny na hřišti, která je zároveň 14. kolem MSL MH.